parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

استیندگلس در سرویس بهداشتی و همه چیز درباره آن – وبسایت رسمی ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

استیندگلس در سرویس بهداشتی و همه چیز درباره آن

بوسیله اسفند ۲, ۱۴۰۰مقالات

همه چیز درباره استیندگلس در سرویس بهداشتی

استیندگلس نوعی شیشه با طرح ها و رنگ های متفاوت می باشد که از آن برای مکان های مختلف مانند ایجاد گنبدهای کلیساها و مساجد استفاده می شود. اما امروزه افراد از زیبایی این شیشه ها برای دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف دیگری نیز بهره می گیرند که استفاده از استیندگلس در سرویس بهداشتی یک نمونه می باشد.

طراحان ابتدا طرح ها و رنگ های مختلف را روی این شیشه ها پیاده می کنند و سپس آنها را برش می دهند و با مفتول های فلزی به یکدیگر پیوند می زنند. مفتول های فلزی بسیار مقاوم هستند و اکسید نمی شوند.

این شیشه ها دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربات مختلف هستند و رطوبت نیز نمی تواند زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

گفتنی است بسیاری از شیشه ها وقتی در معرض رطوبت قرار می گیرند کپک می زنند و آسیب می بینند اما استیندگلس ها مشکلی با رطوبت ندارند.

افراد می توانند از انواع استیندگلس هایی با طرح های مختلف که نور را نیز به خوبی از خود عبور می دهند، برای مکان های مختلف استفاده کنند.

این شیشه ها به راحتی تمیز می شوند و سبب زیبایی مکان های مختلف به خصوص سرویس های بهداشتی می شوند.

استیندگلس در سرویس بهداشتی

استیندگلس در سرویس بهداشتی  ۱

استفاده از استیندگلس در سرویس بهداشتی

عموما سرویس های بهداشتی، روشویی ها و حمام های خانه های اکثر ما دارای فضایی یکنواخت و ساده هستند و قرار گرفتن در آنها هیچ لذتی برای ما ندارد.

اما امروزه طراحان با استفاده از این شیشه ها و خلاقیت هایی که به خرج می دهند، سعی می کنند فضای این مکان ها که خیلی از افراد به زیبایی آنها اهمیت نمی دهند را زیبا کنند، به طوری که قرار گرفتن در این مکان ها می توانند بر روحیه افراد تاثیرگذار باشند.

افراد می توانند از این شیشه ها برای پشت روشویی ها، دیوارهای حمام ها و وان ها، درب ها و پنجره های محیط های داخلی سرویس های بهداشتی استفاده کنند.

به همین دلیل است که امروزه بسیاری از هتل های مدرن و لوکس از این شیشه ها به منظور زیبا کردن سقف ها و دیوار های مکان های مختلف خود و همچنین تزئین سرویس های بهداشتی استفاده می کنند.

قابل ذکر است که بسیاری از طراحان از این شیشه های رنگی و طرح دار برای تزئین شیشه های مات درب های حمام ها و یا دستشویی ها نیز استفاده می کنند و آنها را زیباتر و دلنواز تر می کنند.

جهت سفارش و بکار بردن این هنر زیبا در هرجای منزل خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید