parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

5 دلیل که یک هتل باید سقف شیشه ای لابی داشته باشد! ایراچی تولید کننده استین گلس
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

۵ دلیل که یک هتل باید سقف شیشه ای لابی داشته باشد!

بوسیله خرداد ۷, ۱۴۰۱مقالات

سقف شیشه ای لابی از بهترین نوع طراحی داخلی برای لابی هتل ها است. طراحی داخلی یک هتل بخش مهمی از برندسازی در بخش هتلداری است. برای ایجاد فضایی چشمگیر، منحصر به فرد و کاربردی، می توانید این سقف را به لابی اضافه کنید. در اینجا شش دلیل اصلی که کارآمدی سقف های شیشه ای لابی را اثبات می کند آورده شده است.

سقف شیشه ای لابی اولین تاثیر چشمگیر را ایجاد می کنند

از آنجایی که لابی از اولین بخش های هتل است که هر کسی در بدو ورود می بیند، سقف شیشه ای لابی جذابیت چشمگیری در جذب نظر مشتری ایجاد می کند. این سازه می تواند تاثیری ماندگار در ذهن بیننده بر جای بگذارد. نمایش بصری خیره کننده و دکوراسیونی لوکس و سطح بالا را به نمایش می گذارد. چه بسا این تصور را ایجاد می کند که اقامت در آن هتل به اندازه طراحی داخلی آن جذاب و دلپذیر خواهد بود.

باعث بزرگتر دیده شدن فضا می شود

فضای موجود در لابی هتل برای تجربه مهمانان بسیار مهم است. اگر یک لابی خیلی کوچک باشد، می تواند احساس شلوغی و ناراحتی را برای مهمانان ایجاد کند. اگر خیلی بزرگ باشد، ممکن است احساس استریل یا ناخوشایندی داشته باشد. سقف شیشه ای روشی هوشمندانه و راحت برای بازی با فضای لابی است. در صورتی که فضای لابی کوچک است، شیشه به طور مصنوعی بزرگی فضای آن را افزایش می دهد.

 

فضایی روشن تر و جذاب تر ایجاد کنید

یکی از مزایای اصلی سقف شیشه ای لابی هتل، تاثیر آن بر نور است. شیشه ها منعکس کننده های طبیعی نور هستند و توانایی آنها در روشن کردن یک منطقه، تنها یکی از مزایای بسیاری است که برای فضاهای تجاری و مسکونی ارائه می دهند. نور تاثیر شگرفی بر خلق و خوی افراد دارد. ایجاد یک فضای روشن که نور طبیعی را به حداکثر می رساند، می تواند محیط گرم و دلپذیری را ایجاد کند که مورد نیاز هتل شماست.

با افزایش نور طبیعی، فضای کاربردی را ارتقا دهید

لابی جایی است که بسیاری از تدارکات روزانه در آن انجام می شود.اگر نورپردازی مناسب نباشد، هتل فضایی کاربردی نخواهد داشت.اگر نور خیلی کم باشد، انجام فعالیت های روزمره سخت خواهد بود. اگر خیلی روشن باشد، می تواند تصور نامطلوبی ایجاد کند. نورهای شدید و روشنایی زیاد می تواند ترسناک یا خشن و زننده به نظر برسند. نصب سقف شیشه ای (استین گلس) برای لابی روشی موثر برای تقویت نور موجود در آن فضا است. آنها نور طبیعی موجود را منعکس و نور مصنوعی محیط را تقویت می کنند. همچنین نصب آن باعث کاهش استفاده از نورهای مصنوعی و به تبع آن کاهش هزینه ها می شود.

 

هتل خود را با طراحی داخلی منحصر به فرد کنید

سقف استین گلس در هتل ها در قسمت لابی یک انتخاب معمولی برای طراحی داخلی نیست. طراحی، ساخت و نصب متفکرانه، می‌تواند اثری ماندگار ایجاد کند و هتل شما را از رقبا متمایز کند. سقف های شیشه ای با دیگر انتخاب های طراحی سازگاری بالایی دارند. آنها در عین حال که خودشان خنثی هستند، در کنار سایر عناصر دکوراسیون تصویری چشمگیر ایجاد می کنند. طراحی با شیشه روشی موثر برای به دست آوردن تاثیرگذاری است که دنبالش هستید. بدون اینکه ریسک تعمیرات اساسی پرهزینه در طراحی را در سال های آینده داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایراچی در ارتباط باشید.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید