parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

استین گلاس در ساخت چه المان های در طراحی داخلی استفاده می شود؟ – ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

استین گلاس در ساخت چه المان های در طراحی داخلی استفاده می شود؟

بوسیله آبان ۲۲, ۱۳۹۸مقالات

استین گلاس یک تکنیک جدید در معماری داخلی می باشد که متریال اصلی مورد استفاده در آن شیشه های مقاوم در رنگ های مختلف می باشد. امروزه تکنیک استیند گلاس در بین معماران داخلی جایگاه ویژه ای در خصوص دکوراسیون داخلی برای خود قرار داده است.

این تکنیک در ساخت المان های دکوراتیو منحصر به فرد کاربرد دارد که زیبایی آن این نوع المان ها را از سایر المان های دیگر متمایز می کند.

از آنجا که متریال اصلی به کار رفته دراین تکنیک شیشه می باشد نورپردازی ویژه ای از المان های دکوراتیو ساخته شده از آن در فضای داخلی صورت می گیرد که چشم هر انسانی را به خود خیره می کند.

در این مطلب قصد داریم المان هایی که با تکنیک استین گلاس ساخته می شوند را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید…

 المان های ساخته شده توسط استین گلاس

گنبد استین گلاسگنبد استین گلاس

گنبد استین گلاس یک نوع از گنبد شیشه ای می باشد که یک المان دکوراتیو در طراحی داخلی می باشد. گنبد شیشه ای استین گلاس در ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی، تفریحی و مذهبی قابل نصب می باشد. گنبد های استین گلاس را می توان در تمامی سبک های معماری داخلی طراحی کرد به همین دلیل است که از این گنبد در انواع ساختمان ها می توان استفاده کرد. گنبد استیند گلس به دلیل اینکه از شیشه های رنگی شکل گرفته است نور های رنگی را در فضای داخل پخش می کند که زیبایی منحصر به فردی را در فضای داخلی ایجاد می کند.

مقاومت این گنبد ها بسیار بالاست چرا که از سازه های فلزی و فولادی ساخته شده است همچنین مقاوم در برابر ضربه و حرارت می باشد. گنبد های استین گلاس جهت طراحی داخلی و تزیین سقف به کار برده می شود.

از طریق این لینک می توانید نمونه گنبد های شیشه ای استین گلاس مجموعه ایراچی را مشاهده کنید.

درب استین گلاس

درب ها در فضای داخلی و نمای بیرونی یک نوع المان دکوراتیو می باشد که اکثرا به آن توجه ای نمی شود. اما با تکنیک استین گلس می توان از آن ها یک عنصر دکوراتیو زیبا هم در فضای داخلی و هم نمای بیرونی استفاده کرد. ساخت درب با استین گلاس هم باعث زیبایی درب می شود هم اینکه مشکلی در رابطه با حریم خصوصی ایجاد نمی کند.

از طریق این لینک می توانید نمونه درب های استیند گلاس مجموعه ایراچی را مشاهده کنید.

پنجره استین گلس

پنجره ها نیز مانند درب ها جزو المان های دکوراتیو هر فضایی می باشند که زیبایی آن ها تاثیر مستقیم در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی می گذارد. پنجره هایی که با تکنیک استیند گلاس ساخته می شوند به گونه ای هستند که در طول روز می توانید پرده ها را کنار بکشید و بدون مانعی با حفظ حریم شخصی از نور طبیعی بهرمند شوید. نور طبیعی با رنگ های مختلف از شیشه های استین گلاس در فضای داخلی منتشر می شوند که فضای آرامش بخشی را برای شما ارمغان می آورند.

از طریق این لینک می توانید نمونه پنجره های استیند گلاس مجموعه ایراچی را مشاهده کنید.

نورگیر استین گلاسنورگیر استین گلس

نورگیر ها سقفی استین گلس یک روش نوین در سقف کاذب می باشد که نوعی پنجره ی سقفی محسوب می شود. نورگیر های استیند گلاس برای فضاهایی مناسب است که فاقد پنجره های دیواری می باشند. این نورگیر ها می توانند منبع نور طبیعی از سقف باشند و هم اینکه نوعی تزیین سقف در طراحی داخلی منزل یا محل کار شما باشند.

نورگیر های استین گلس در انواع طرح ها که متناسب با سبک دکوراسیون داخلی شما باشند طراحی و مونتاژ می شوند.

تیفانی گلساکسسوری های دکوراسیون داخلی

از استیند گلاس می توان در ساخت انواع اکسسوری های دکوراسیون داخلی نیز بهره برد. آباژورها و لوستر ها اکسسوری هایی هستند که می توان با تکنیک استین گلس ساخته شوند.

از طریق این لینک می توانید نمونه اکسسوری های استین گلس دکوراسیون داخلی مجموعه ایراچی را مشاهده کنید.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید