parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

دیزاین دیوار در دکوراسیون داخلی – ایراچی اولین مجری گنبد استین گلاس در ایران
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

دیزاین دیوار در دکوراسیون داخلی

بوسیله آبان ۱۱, ۱۳۹۸مقالات

دیوار یکی از بخش های خانه می باشد که می تواند علاوه بر عملکرد کاربردی که دارد تاثیر بسزایی در دکوراسیون داخلی داشته باشد. یکی از المان های موثر در دکوراسیون داخلی دیوار می باشد. پس بهتر است به دیزاین دیوار در دکوراسیون داخلی توجه داشته باشیم.دیوار خانه می تواند در بزرگ و یا کوچک دیده شدن خانه تاثیر بسزایی داشته باشد.

یک دیوار سفید مطمعنا باعث جلب توجه نمی شود و حسی را در دکوراسیون شما ایجاد نمی کند در این مطلب سعی داریم چندین روش متفاوت برای دیزاین دیوار خانه معرفی کنیم. پس ما همراه باشید…

ایده های جالب برای دیزاین دیوار در دکوراسیون داخلی

نصب شلف های باز

شلف ها نوعی باکس چوبی می باشند که می توان آن ها را روی دیوار نصب کرد. کاربرد این شلف ها این است که می توانید انواع المان های دکوراتیو خود را داخل آن ها قرار دهید.

استفاده از قاب عکس ها

استفاده از سایز های متفاوت از قاب عکس ها می توانند گزینه ای هوشمندانه برای دیزاین دیوار خانه ی شما باشند. در این نوع از دیزاین دیوار شما می توانید با طرح مختلف قاب عکس ها را در کنار یکدیگر بچینید. در سبک مدرن برای دیزاین دیوار با استفاده ار قاب عکس از قاب عکس های خالی استفاده می کنند.

دیزاین دیوار

نصب بشقاب های طرح دار

این ایده یک ایده ی خلاقانه می باشد. شما می توانید بشقاب هایی با طرح های هنری و سنتی که متناسب با سبک دکوراسیون داخلی شما باشد بر روی دیوار خود نصب کنید.

استیکر یک ایده جالب برای دیزاین دیوار خانه

استیکر های دیواری در طرح های مختلف موجود می باشند. البته استیکر ها برای تزیین دیوار اتاق ها بیشتر استفاده می شود.

استفاده از چوب

چوب یکی از ایده های ساده برای تزیین دیوار می باشد. چوب ها در طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند. چوب می تواند فقط جنبه ی زیبایی داشت باشد هم می تواند کارایی داشته باشد همچنین می تواند هر دوی این قابلیت ها را به همراه داشته باشد.

چوب را می توانید هم با آن حالت طبیعی در دیزاین خود استفاده کنید هم می توانید آن را در طرح و رنگ های مختلف استفاده کنید. این بستگی به سبک و سلیقه ی شما دارد.یکی از کارایی های چوب که می توان در دکوراسیون دیوار به آن اشاره کرد عایق صدا بودن آن است.

استفاده از فرش و پارچه طرح دار

امروزه از پارچه های هنری و تابلو فرش ها برای دیزاین دیوار ها استفاده می شود.

رنگ کردن دیوار

انتخاب رنگ برای دیوار باید متناسب با سبک کلی دکوراسیون داخلی خانه باشد در مطالب قبلی در رابطه با انتخاب رنگ و اهمیت رنگ برای دیزاین دیوار های خانه صحبت شده است. در نهایت باید بدانید که رنگ یکی از الزمات برای پوشش دیوار ها و یکی از ابتدایی ترین روش های برای دیزاین دیوار های خانه می باشد.

استفاده از صفحات آکوستیکی

صفحات آکوسنتیک می توانند یک ایده ی دیگر برای تزیین دیوار خانه ی شما باشند. این صفحات نوعی عایق صوتی می باشند که در طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید این صفحات را با طرح های دلخواه روی دیوار نصب کنید.

دیزاین دیوار

 نورپردازی بر روی دیوار

به کار بردن نور روی دیوار یکی دیگر از ایده های تزیین دیوار می باشد. نورپردازی یکی از روش های دیزاین دکوراسیون داخلی می باشد که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی می گذارد. شما می توانید با ایجاد یک طرح جذاب علاوه بر زیبایی یک منبع نور دیگر هم در منزل خود ایجاد کنید.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید