parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

دیوارپوش استین گلاس نوعی دیوارپوش شیشه ای – ایراچی اولین مجری گنبد استین گلاس در ایران
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

استین گلاس در قاب دیوارپوش

بوسیله آذر ۵, ۱۳۹۸مقالات

استیند گلس، تکنیک تزئین شیشه

استین گلاس به عنوان یک تکنیک تزئین شیشه امروزه پیشرفت چشمگیری در معماری داخلی داشته است. از این تکنیک تقریبا برای ساخت هر نوع المان و یا سازه ای که متریال اصلی آن شیشه می باشد استفاده می شود.

شیشه هایی که توسط تکنیک استین گلاس ساخته می شوند از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل از آن ها در ساخت سازه هایی مانند گنبد شیشه ای استین گلاس  و نورگیر های استیند گلس استفاده می شود.استیند گلس در المان هایی مانند درب و پنجره نیز استفاده می شود  اما در این مطلب می خواهیم المان جدیدی که توسط تکنیک استین گلاس تولید می شود را معرفی کنیم.

دیوارپوش استین گلاسدیوارپوش استین گلاس المانی برای تزئین دیوار

دیوارپوش استین گلاس نسل جدیدی از دیوارپوش های شیشه ای می باشد که برای تزیین دیوار ها در انواع ساختمان ها استفاده می شود. دیوار یک بخش مهم در طراحی داخلی می باشد که با تزئین درست آن می توان تاثیر مثبتی در دکوراسیون داخلی گذاشت. به همین دلیل پوشش دیوارها در دکوراسیون داخلی بسیار مهم می باشد. امروزه علاوه بر روش های همیشگی یعنی رنگ و کاغذ دیواری برای پوشش و تزئین دیوار ها از دیوارپوش ها استفاده می شود.

دیوارپوش ها با توجه به نوع متریال ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. دیوارپوش های چوبی، چرمی، سنگی، سه بعدی، آلومینومی و شیشه ای از انواع رایج دیوارپوش ها می باشند.

دیوارپوش استین گلاس نسل جدیدی در دیوارپوش های شیشه ای می باشد. این نوع دیوارپوش ها با نام دیوارپوش بک لایت استیند گلس نیز شناخته می شود.

دیوارپوش استیند گلس از پنل های شیشه ای تزئین شده با استین گلاس تشکیل شده است. پنل ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند و نقش کلی طرح را ایجاد می کنند. همانطور که در مطالب قبل گفته شده است استیند گلس از شیشه های رنگی تشکیل شده است که هنگام عبور نور سفید از آن ها نور را در رنگ های مختلف در فضا منتشر می کنند.

دیوارپوش استین گلاسبا توجه به این قابلیت کاربردی و منحصر به فرد استین گلاس در هنگام نصب دیوارپوش ها تعدادی چراغ در پشت آن ها نصب می شود که با روشن شدن چراغ ها نورهای رنگی در فضا منتشر شوند. به دلیل همین قابلیت به این نوع دیوارپوش ها دیوارپوش های بک لایت استین گلاس نیز گفته می شود.

استیند گلس قابلیت طراحی و اجرا در انواع سبک های دکوراسیون داخلی را دارد. با توجه به همین موضوع شما می توانید دیوارپوش های خود را متناسب با سبک دکوراسیون خود انتخاب و نصب کنید.

همچنین می توان از دیوارپوش های استین گلس در سقف به عنوان نورگیر استفاده کرد. منازل آپارتمانی که قابلیت نصب نورگیر استیند گلس را ندارند می توانند از این دیوارپوش ها با نصب چراغ در پشت آن ها در سقف استفاده کنند.

دیوارپوش استین گلاس

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید