parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

نکاتی برای تزئین دیوار با قطعه های هنری – اولین و بزرگترین مجری گنبد شیشه ای استین گلاس در ایران - ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

نکاتی برای تزئین دیوار با قطعه های هنری

بوسیله اسفند ۱۴, ۱۳۹۸مقالات

اگر واقعاً استعدادی در طراحی ندارید، شاید کمی برایتان سخت باشد که چگونه تصاویر و و وسایل هنری را روی دیوارهای قرار دهید. در حالی که همیشه در طراحی باید کمی جرات داشته باشید، چند نکته وجود دارد که می تواند به این کار را کمی ساده تر کند.

در اینجا چند روش برای طراحی  دیوارها آورده شده است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید چند قطعه را به هم بچسبانید، دستورالعمل های خاصی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند همه چیز را در کنار هم زیبا کنید.

چه چیزی را بخاطر بسپار

به یاد داشته باشید، آویزان کردن وسایل روی دیوار شما درست مانند مبلمان شما می تواند بر ظاهر و احساس یک اتاق تأثیر بگذارد. اگر آن را به درستی آویزان کنید، می توانید یک دیوار گالری زیبا را بوجود آورید که مملو از خاطرات شما باشد،این کار دکوراسیون را زیبا تر و شخصیت منحصر به فرد خود را نشان می دهد. با این حال، اگر اشتباه کنید، ممکن است دیوار گالری شما به یک “دیوار شرم آور” تبدیل شود. در نظر بگیرید که هنر خود را در رابطه با آنچه در حال حاضر در اتاق است آویزان کنید.

نسبت هنر به دیوار

آیا با دیوارهای ساده کار می کنید ؟ آیا می دانید چه هنری لازم دارید که به دیوار آویزان شود؟ اگر اینگونه نباشد، یک روش علمی برای کشف این مسئله وجود دارد. فرمول موثری که برای کمک به شما در تشخیص این مسئله وجود دارد، استفاده از عرض دیوار و ضرب آن در عدد ۰٫۵۷ است. این به شما این امکان را می دهد که عرض ایده آل از تصاویر یا آثار هنری خود را بدست آورید.

پیدا کردن ارتفاع مناسب

اگر قطعه هنری یا عکس های دیواری شما خیلی بلند است، و  می خواهید بر روی اتاق تأثیر بگذارید. یک رویکرد رسمی به نام موزه وجود دارد که می توانید در خانه خود از آن استفاده کنید. این شامل آویز کردن موارد ۱۴۵ سانتی متر از وسط قطعه است.

چیدمان خود را برنامه ریزی کنید

نکاتی برای تزئین دیوار با قطعه های هنری

وقتی تصمیم می گیرید که دیوارهای خانه خود را تزئین کنید، به یاد داشته باشید، همه چیز در ایجاد حس تعادل یا نامتقارن یا متقارن تعریف می شود. برای شروع، تمام تکه های خود را روی زمین بگذارید تا ببینید که چگونه به نظر می رسند. در مورد چگونگی ارتباط همه چیز از نظر رنگ، موضوع و اندازه فکر کنید.

گزینه دیگر کاغذ دیواری و رنگ دیوار برای هماهنگی از ترکیب شما است. این کار نیز به شما کمک می کند تا ببینید که قطعات شما روی دیوار یک فضای جذاب و دلنیشن را ایجاد میکند یا خیر.

در حالی که می توانید در صورت نیاز مجددا آن را تنظیم کنید، می توانید ابتدا از آن ناحیه عکس بگیرید. این کار به شما کمک می کند تا همه چیز را برای شروع بررسی کنید.

آویز کردن عکس ها و قطعه های هنری روی دیوارهای خانه شما بسیار بیشتر از این است که فقط در چند نکته به آن بپردازیم. با صرف وقت برای استفاده از روش های توضیح داده شده در بالا، می توانید یک منطقه جذاب و زیبا را در خانه خود ایجاد کنید.

 

 

 

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید