parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

نکاتی برای طراحی کمد اتاق خواب – اولین و بزرگترین مجری گنبد شیشه ای استین گلاس در ایران - ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

نکاتی برای طراحی کمد اتاق خواب

بوسیله اسفند ۸, ۱۳۹۸مقالات

بعد از تخت خواب شما، کمد احتمالاً بزرگترین و مهم ترین اثاثیه اتاق خواب شما است. بنابراین در تنظیم سبک اتاق خواب شما نقش اساسی دارد. با این حال، اغلب اوقات کمد پوشیده از جواهرات، کتاب های خوانده نشده و وسایل آرایشی و بهداشتی است که بهتر است در سر جایشان قرار بگیرند. اگر این حالت را بر طرف نکنید، اتاق خواب شما به اندازه دلخواه جذاب نخواهد بود. با این حال اگر شما یک طراح دکوراسیون داخلی نیستید میتوانید با عمل کردن به چند دستور عمل ساده کمد و لباس خود را به خوبی و همچنین جوانب مثبت طراحی کنید.

همیشه آن را تمیز نگه دارید

ابتدا روی اصول اولیه تمرکز کنید، تمیز نگه داشتن. همه چیز را از بالای کمد دور کنید و مبلمان را پاک کنید تا گرد و غبار آن از بین برود. سپس این فرصت را برای خلاص شدن از شر هر چیزی که به کمد شما تعلق ندارد را از روی آن بردارید. کمد معمولا با تعداد زیادی اشیاء بی ربط پوشانده شده است، بنابراین اولین قدم انتخاب وسایلی است که به انتخاب شما روی آن قرار می گیرد.

قطعات اصلی را اضافه کنید

نکاتی برای طراحی کمد اتاق خواب

با وسایل ضروری مانند یک قاب عکس، یک آینه (چه به صورت آویزان و چه در حالت ایستاده)، گلدان و… شروع کنید. انتخاب های شما ممکن است متفاوت باشد ، اما این عناصر سبب زیباتر شدن کمد شما خواهد شد.ولی لازم به ذکر که مطمئناً یک آینه برای کمد لازم نیست، اما اگر می دانید یکی از آن ها را برای راحتی و آماده شدن می خواهید، می توانید این کار را با چند روش مختلف انجام دهید. بسیاری از کمد ها دارای آینه هستند. اگر می خواهید کمی خلاق باشید، می توانید کمد و آینه را جدا از هم خریداری کنید تا همه چیز مطابق میل شما پیش برود. همچنین اگر تصمیم می گیرید که  آینه را نمی خواهید، اما هنوز چیزی را برای اضافه کردن به فضای خالی می خواهید می توانید یک قطعه هنری را آویزان کنید.

تعادل را رعایت کنید

نکاتی برای طراحی کمد اتاق خواب

کمد شما به چیزی بزرگ در دیوار بالای آن احتیاج دارد تا تعادل بینایی ایجاد کند. یک آینه بزرگ، یک آثار هنری یا مجموعه ای از قطعات کوچکتر را روی دیوار کمد آویزان کنید. برای اینکه کمد بهترین ظاهر را داشته باشد، آینه کاری یا کارهای هنری آویزان شما باید حداقل نیمی از عرض بالای کمد باشد و حتما به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر از عرض کمد نباشد.

 

هنگامی که همه عناصر بالا به درستی رعایت شده باشد، بایستید و موقعیت را بررسی کنید. قطعات را تا جایی که به سلیقه شما نزدیک است تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که مهم ترین قانون این است که شما باید اتاق خواب خود را دوست داشته باشید.

شما می توانید دکوراسیون منزل خود را همیشه زیبا و جذاب نگه دارید. با تغییر وسایل، متناسب با فصول یا تزئین برای تعطیلات، دکوراسیون خود را کمی تغییر دهید.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید