parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی – وبسایت رسمی ایراچی : اولین مجری گنبد شیشه ای استین گلس در ایران
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی

بوسیله فروردین ۲۵, ۱۳۹۹مقالات

هیچ تغییری به اندازه عوض کردن و هماهنگ کردن رنگ ها با یکدیگر در طراحی دکوراسیون خانه مهم نیست.

متاسفانه امروزه رنگ های خنثی در دکوراسیون شهرت بدی پیدا کرده اند چرا که با کلماتی نظیر کسل کننده سرد و بی انرژی و معمولی توصیف می شوند.

رنگهای خنثی دکوراسیون داخلی میتونه شروع خوبی باشه وار خونه اش یک رنگ تیره و یا روشن باشه، رنگهای خنثی دکوراسیون داخلی میتونه شروع خوبی باشه.

رنگ های سفید، سیاه و خاکستری به ترتیب جز رنگ های اصلی روانشناسی رنگ خنثی در دکوراسیون به شمار می روند.

رنگ های خنثی در دکوراسیون اخلی

در طراحی داخلی، خنثی به معنی بدون رنگ است، اگر چه رنگ های خنثی ها شامل رنگ هایی با تناژ خیلی پاین نیز می شوند مثلا سفیدی که به رنگ زرد یا آبی خیلی کم رنگ میزند.

اگر تمایل به استفاده از رنگ های خنثی به تنهایی دارید، می توانید برای جلب توجه و افزایش زیبایی فضا از پارچه های طرح‌دار و یا از تلفیق سبک های دکوراسیون و اجزای دکوری و یا از تُناژ های متفاوت چوب برای زیبایی بیشتر استفاده نمایید.

همچنین استفاده از بافت ایده ای هوشمندانه برای روح و گرما بخشیدن به فضاست تا فضا را از بی رنگی خارج شده و سبب یکنواختی و ایجاد فضایی کسالت بار نشود.

یک رنگ خانه با زیر دست آبی ممکن است با مبل های لوکس تیره قهوه ای چرم نشیمن نباشد، درست مثل یک رنگ خانه با زیر دست قرمز ممکن است با یک فرش آبی روشن در یک اتاق نشیمن نشسته نشود.

برای پیدا کردن بهترین رنگ رنگ برای اتاق خواب، اطمینان حاصل کنید که زیر پا از رنگ شما به خوبی با لباس تخت خواب، مبلمان و کفپوش خود را.

اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا و سبک های نوین دکوراسیون داخلیهستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

رنگ های خنثی در دکوراسیون اخلی

سفید

رنگ سفید واقعی و اصل، بدون هیچ رگه ای یا ناخالصی هست و یک پس زمینه عالی برای اتاق های تک رنگ ایجاد می کند. سفید نشانه تمیزی، پاکی، رهایی، تقوا، بی گناهی، تازگی، صلح، پاکی، کمال، معنویت و سادگی است.

سیاه

این رنگ برای فضاهای داخلی نشیمن، آشپزخانه و کمی اتاق خواب مناسب است.رنگ سیاه قادر است برای یک فضای کوچک یک نمای دراماتیک، بدون ایجاد حس خسته کننده بوجود آورد.

خاکستری

خاکستری یک انتخاب خنثی عالی برای انواع سبک های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی می باشد.

اگر این رنگ را با قطعات کرومی یا تکه های سفید ترکیب کنید، ظاهر معاصر و مدرن به دکوراسیون داخلی فضای خانه خود می دهید.

 

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید