parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

نحوه استفاده از پس زمینه سیاه – اولین و بزرگترین مجری گنبد شیشه ای استین گلاس در ایران - ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

نحوه استفاده از پس زمینه سیاه

بوسیله اسفند ۱۵, ۱۳۹۸مقالات

دکوراسیون منزل بخشی مهیج از داشتن یک خانه است. در بعضی مواقع، پیدا کردن چیزی خلاقانه و بی نظیر، می تواند چالش برانگیز باشد.

بسیاری از افراد رنگ های ساده را به جای رنگ های جذاب و چالش برانگیز ترجیح می دهند تا بتوانند هنگام افزودن موارد جدید، ترکیب کردن آن ها راحت تر شود. با این وجود، شما می توانید یک رنگ جسورانه را امتحان کنید.

یک اتاق می تواند به راحتی منافع و سلیقه هنری فرد را منعکس کند. کاغذهای دیواری در سال های اخیر نقش بزرگی داشته اند.

از گذشته تا الان

برخی از بهترین ایده های دکوراسیون از دوران گذشته به دست می آیند. برای دهه ۱۹۷۰ طرح ها و کلیشه های نمادین زیادی وجود دارد.

افزودن رنگ در خانه ها در این زمان بسیار رایج بود. در این زمان هیچ چیز خنثی در مورد دکوراسیون وجود ندارد. همه چیز از مبلمان گرفته تا لباس دارای الگوی یا چندین رنگ بودند.برخی از رنگ ها محبوب تر از سایرین بودند و بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند، با این وجود پذیرفتن رنگ های غیر معمول به هر اتاق قابل قبول بود.در حالی که اتاق ها و آشپزخانه های مبتنی بر سبز، نارنجی و زرد بودند، کاغذ دیواری مبتنی بر سیاه شخصیت را به اتاق های خواب، حمام و سایر اتاق ها می آورد.

کلاسیک

نحوه استفاده از پس زمینه سیاه

کاغذ دیواری سیاه طرح های بسیار متنوعی دارد. نکته بسیار مهم در مورد برگرداندن موارد از گذشته این است که می توانید آنها را به روشی کاملاً جدید پیاده سازی کنید.

مزیت کاغذ دیواری با الگوی مشکی این است که رنگی را در خود جای داده است که به طور سنتی با وسایل درجه یک همراه است. این امر باعث می شود اتاق های رسمی مانند ناهار خوری و اتاق نشیمن بسیار عالی جلوه بدهند. وقتی در یک رویداد رسمی شرکت می کنید، اولین چیزی که ممکن است بخرید یک لباس سیاه یا کت و شلوار است. این احساسی است که هنگام استفاده کردن از رنگ سیاه در دکوراسیون به شما دست می دهد.

برداشت هنری

مشکی همچنین زمینه مناسبی برای الگوهای و نقش های هنری است. اکثر مردم در انتحاب دیوارهای خود به رنگ تیره مردد هستند.

هنگام استفاده از کاغذ دیواری، می توانید تمام دیوار را با یک طرح پیچیده پوشانده کنید. می توانید از الگوهای کلاسیک نیز استفاده کنید. بگذارید شخصیت شما با پس زمینه مشکی و قدیمی جدید بدرخشد. کاغذ دیواری روشی عالی برای افزودن شخصیت به هر اتاق است. لازم نیست که برای ایجاد فضایی که دوست دارید، از قوانین پیروی کنید. از کاغذ دیواری با یک الگوی هنری روی یک دیوار استفاده کنید تا لهجه یا همه چیز به آن اضافه شود تا فضایی شدیدتر ایجاد شود. گزینه های مختلف می تواند به شما کمک کند فضایی را که دوست دارید ایجاد کنید.

 

 

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید