parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

کاربرد شیشه های استین گلاس در دکوراسیون اتاق نشیمن – ایراچی اولین مجری گنبد استین گلاس
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

کاربرد شیشه های استین گلاس در دکوراسیون اتاق نشیمن

بوسیله آذر ۶, ۱۳۹۸مقالات

دکوراسیون داخلی امروزه یکی از دغدغه های مهم برای عموم شده است. چرا که دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم در روحیه ی افراد می گذارد. اما اتاق نشیمن یکی از بخش های مهم در هر منزلی می باشد چرا که در این بخش از خانه همه ی افراد یک خانه در کنار یکدیگر جمع می شوند. بنابراین تزئین و چیدمان آن بسیار مهم می باشد. اینکه از چه نوع و المان هایی در آن استفاده کنید نیز بسیار مهم می باشد.

در این مطلب می خواهیم استفاده از شیشه های استین گلس را در قالب المان های مختلف را در دکوراسیون اتاق نشیمن بررسی کنیم.

کاربرد شیشه های استین گلاسکاربرد شیشه های استین گلاس در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

شیشه های استین گلاس به عنوان تکنیکی جدید در تزئین شیشه باعث شده نسل جدیدی از المان های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی و حتی طراحی داخلی به وجود آید. این تکنیک کاربرد گسترده در انواع طرح ها در سبک های مختلف معماری داخلی دارد.

شما می توانید از شیشه های استین گلاس در طرح های مدرن و کلاسیک در اتاق نشیمن منزل خود استفاده کنید.

پنجره های استین گلاس:

اتاق نشیمن در هر خانه ای دارای حداقل دو پنجره می باشد. با نصب پنجره هایی که شیشه های آن ها از شیشه های استین گلاس می باشد می تواند تحول زیبایی را در دکوراسیون اتاق نشیمن منزل ایجاد کند. پنجره های استین گلاس نیازی به نصب پرده ندارد چرا که هم حریم شخصی را حفط کرده هم اینکه بدون هیچ مانعی نور طبیعی را به فضای داخلی منتشر می کند. نورهای رنگی که زیبایی خاصی را در فضا حاکم می کند.

برای مشاهده نمونه پنجره های استین گلاس مجموعه ایراچی اینجا کلیک کنید.

کاربرد شیشه های استین گلاسنورگیر استین گلاس:

اگر منزل شما ویلایی می باشد نورگیر استین گلاس در اتاق نشیمن نیز می تواند گزینه ی خوبی برای ایجاد یک دکوراسیون جذاب باشد. نورگیر ها معمولا برای منازلی مناسب می باشند که فاقد پنجره می باشند و اگر امکان نصب نورگیر سقفی را داشته باشند می توانند بدون مانع از نور طبیعی در فضای داخلی بهره مند شوند. نورگیر ها تاثیر بسزایی را در دکوراسیون می گذارند و نوعی نقطه کانونی در دکوراسیون محسوب می شوند.

دیوارپوش استین گلاس:

دیوارپوش ها ابداع جدید از تکنیک استین گلاس می باشد شما می توانید یکی از دیوار های اتاق نشیمن خود را انتخاب کنید و آن را با استفاده از دیوارپوش استین گلاس تزئین کنید. نصب دیوارپوش ها بسیار راحت می باشد و همچنین در حین نصب در پشت آن ها چراغ هایی کار گذاشته می شود که شما می توانید شب ها با روشن کردن چراغ آن از نورها رنگی منتشر شده از آن لذت ببرید.

المان های دکوراتیو:

المان های دکوراتیو بسیاری موجود می باشند که شما می توانید از آن در دکوراسیون داخلی اتاق نشمین منزل خود استفاده کنید. آباژور های استین گلاس و لوستر استین گلاس یکی از المان های دکوراتیو فوق العاده زیبایی هستند که تاثیر بسیاری در دکوراسیون اتاق نشیمن منزل شما خواهد گذاشت. همچنین نکته قابل توجه ای که می باشد شما می توانید درب ورودی و حتی جلوی شومینه را با شیشه های استین گلاس تزئین کنید.

برای مشاهده نمونه المان های دکوراتیو استین گلاس مجموعه ایراچی اینجا کلیک کنید.

کاربرد شیشه های استین گلاس

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید