parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

زندگی سازگار با محیط زیست – وبسایت رسمی ایراچی : اولین مجری گنبد شیشه ای استین گلس در ایران
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

زندگی سازگار با محیط زیست

بوسیله اسفند ۲۵, ۱۳۹۸مقالات

آیا قصد دارید دوباره خانه خود را تغییر دهید اما از تأثیر این کار بر محیط زیست نگران هستید؟

بسیاری از مردم درک نمی کنند که بازسازی خانه شما در واقع می تواند به محیط زیست آسیب برساند، زیرا باعث ایجاد مقدار قابل توجهی زباله و در عین حال تولید مواد مضر در تولید مبلمان و همچنین رنگ کردن می شود. با این حال، این نباید شما را از باز سازی خانه باز دارد، زیرا روش های بسیاری وجود دارد که می توانید خانه خود را بدون آسیب رساندن به محیط زیست به روز کنید.

سبک تزئین خود را بشناسید

اولین چیز قبل از تزئین خانه جدید، باید سبک تزئین خود را بشناسید.

این که آیا شما می خواهید به سبک خانه قبلی خود باشید یا می خواهید چیز دیگری را شروع کنید، یا اگر این اولین تجربه تزئین خانه شماست، پس این نکات مهم هستند.

اگر قبلاً به این فکر کرده اید که چگونه خانه خود را طراحی کنید، این یک قدم خوب است. موردی که شما باید داشته باشید این است که سازگاری در چگونگی نیاز به داشتن همان سبک، مفهوم و مضمون داخلی و خارجی در خانه شماست.

فضای خود را برجسته کنید

زندگی سازگار با محیط زیست

یکی از بهترین راه های به روزرسانی منزل، تغییر نور چراغ است. بهترین راه برای این کار با سرمایه گذاری در نورپردازی هوشمند است که نه تنها فضای شما را روشن تر می کند بلکه به شما در صرفه جویی در صورتحساب های انرژی نیز کمک می کند.

بسیاری از ویژگی های جدید به عنوان مثال با این نوع روشنایی هدایت می شوند. به عنوان مثال، کارشناسان سرمایه گذاری در املاک چندین تحولاتی دارند که دارای ویژگی های روشنایی خودکار است.

این امر به صاحبخانه ها و مستاجران کمک می کند تا ضمن کاهش مصرف انرژی، مقدار قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنند، زیرا چراغ ها فقط در هنگام تشخیص حرکت روشن می شوند.

انواع مختلفی از روشنایی هوشمند وجود دارد و یکی از محبوب ترین آنها لامپ های هوشمند هستند که در واقع می توانند به تلفن هوشمند شما وصل شوند.

اکثر آنها دارای کم نور هستند، که به شما کمک می کند محیط آرامی را در خانه خود ایجاد کنید.

استفاده از گیاهان

داشتن گیاهان در خانه می تواند در واقع تأثیر مثبتی بر محیط بگذارد. این امر به این دلیل است که گیاهان اکسیژن تولید می کنند و آن را از دی اکسید کربن خلاص می کنند و به ایجاد فضای زندگی سالم تری کمک می کنند.

برای اطمینان از تنفس در هوای پاک، باید از گیاه گیاه سرخس یا نخل برای خانه خود استفاده کنی ، اما مطمئن شوید که آن را در جایی که به نور خورشید دسترسی داشته باشد قرار دهید و هر روز به آن آب دهید.

اگر حتی حوصله این کار را نیز ندارید اشکالی ندارد، می توانید از یک گیاه مانند یک گیاه عنکبوتی یا کاکتوهایی که به مراقبت زیادی احتیاج ندارند، استفاده کنید.

این امر همچنین عطر و بویی زیبا در خانه شما ارائه می دهد که از استفاده هرگونه رایحه های مضر مانند خوشبو کننده هوا جلوگیری می کند.

 

 

 

 

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید