parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

انواع مبلمان در دکوراسیون داخلی – اولین و بزرگترین مجری گنبد شیشه ای استین گلاس در ایران - ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

انواع مبلمان در دکوراسیون داخلی

بوسیله فروردین ۱۹, ۱۳۹۹مقالات

دکوراسیون داخلی از اهمیت ویژه ای در بین طراحان داخلی ساختمان برخوردار است. مبلمان یکی از المان‌های اصلی دکوراسیون در هرخانه است. یکی از این المان ها که همواره نقش اصلی را در نمای کلی دکوراسیون خانه ایفا میکند, مبلمان است. طراحی مبلمان منزل باید کاملا اصولی و با توجه به سبک های طراحی داخلی صورت گیرد. در سال‌های اخیر قیمت انواع مبلمان راحتی و سلطنتی افزایش چشمگیری داشته و تغییر مبل خانه با یکی از انواع مبلمان جدیدی که هر روز در بازار مشاهده می‌شود، سخت شده است، همچنین با توجه به قیمت مبلمان تامین هزینه خرید مبلمان سفید که محبوب نوعروسان است تا حدی دشوار شده است. بنابراین در این نوشته سعی کردیم تا انواع مبلمان را به شما معرفی کنیم و شما را در انتخاب مبلمان منزلتان یاری نمائیم. فراموش نکنید که انتخاب مبلمان شیک تاثیر بی اندازه ای در زیبایی خانه شما خواهد داشت.

مبل ال

امروزه به دلیل کوچک بودن فضای خانه ها از مبلمان ال شکل برای دورتادور فضای اتاق نشیمن استفاده میشود. مبل‌ های الی که به عنوان مبل مناسب برای خانه های کوچک انتخاب می ‎شوند عمق کمی دارند و کوتاه هستند. این مبل ها بر اساس فضای مورد نظر ساخته میشوند و از مزیت های آن میتوان به ایجاد فضای بیشتر برای نشیمن افراد, تفکیک فضای نشیمن از دیگر فضاها و هماهنگی با دکوراسیون داخلی خانه های کوچک اشاره نمود. بنابراین هنگام انتخاب مبل مناسب برای خانه های کوچک، به اندازه پایه‌ ها، بدنه و پشتی دقت کنید.

مبلمان کلاسیک

مبلمان کلاسیک یکی از سبک‌های قدیمی و اصیل است .مبل های کلاسیک اصولا در طراحی داخلی منزل به سبک کلاسیک کاربرد فراوانی دارند. سبک کلاسیک از قدیمی ترین و در عین حال زیباترین و اصیل ترین سبک در دکوراسیون داخلی ست. ظاهر سلطنتی و لوکس را از مبلمان استیل و راحتی را از مبلمان راحتی وام گرفته است. این سبک در طراحی خانه های امروزی نیز با توجه به سلیقه افراد مورد استفاده قرار میگیرد. در طراحی برخی از این مبل ها از هنر منبت کاری استفاده میشود که نمای فوق العاده زیبایی به این مبلمان میبخشد.

مبلمان استیل

اگر به دنبال مبلمانی فاخر و شیک هستید، پیشنهاد ما استفاده از مبلمان استیل می باشد. در مبلمان استیل کلاف از انواع چوب گردو، توسکا، راش استفاده می‌شود. استفاده از این مدل مبلمان در سبک کلاسیک زیاد به چشم می خورد. در ساخت این گونه مبلمان ها از چوب استفاده شده و در طراحی آن از نقش و نگارهای ظریف استفاده می شود. کلاف چوبی قسمت غالب مبلمان استیل را تشکیل می‌دهد، برعکس انواع مبلمان راحتی و کلاسیک که پارچه غالب است.

مبلمان چرمی

مبل های چرمی در تنوعی از طرح و رنگ طراحی و تولید میشوند. همانطور که از نام آنها پیدا است، ساختار نرم و راحت دارند و برای استفاده در طول روز و استراحت مناسب است. مبل های چرمی طول عمر بالایی دارند و تمیز نمودن آنها به راحتی انجام میشود. در ساخت انواع مبلمان راحتی پاچه و فوم قالب است. این مبل ها را میتوان در طراحی به سبک معاصر مورد استفاده قرار داد و رنگ چرم آن را مطابق با دکوراسیون داخلی خانه انتخاب نمود.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید