سرکار خانم زهرا توتزاری , کارشناس ارشد طراحی داخلی از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناس شیشه از دانشگاه هنر دارای مدرک فنی از آکادمی تخصصی شیشه IKO ایتالیا می باشند . ایشان با ۱۵ سال تجربه مداوم در ساخت شیشه های تزیینی ساختمانی و تکمیل مهارت خود در زمینه سازه های استین گلس توانستند اولین شخصی باشند که این تکنیک را در ایران آغاز کرده و با آموزش آن به سایر افراد آغازگر این مسیر در ورود سازه های شیشه ای استین گلس در معماری ایران باشند .

در طول سالها فعالیت ایشان با نامهای تجاری متفاوت , پروژه هایی به اجرا رسیده اند که هر یک تاییدی است بر فعالیت مستمر و قابل تحسین که اکنون جزء رزومه ایشان می باشند . در این بین گاها تصاویری از آثار ایشان در سایتها و به نامهای دیگری نیز منتشر شده است و یا افرادی در رقابتهای نا سالم مشکلاتی برای حضور برند ایشان در بازار ایجاد کرده اند ولیکن هیچیک از این موارد نتوانسته است مسیر حرکت و تولید را متوقف کند . اکنون ایشان با نام تجاری آرچی تاج فعالیت خود را در ایران و خارج از ایران ادامه می دهند .

به نقل از اساتید شیشه او بانوی شیشه ایران است . آشنایی با تکنیک های مختلف شیشه , عشق به تولید و خلق اثار جدیددر کنار تحصیلات وی در زمینه طراحی داخلی یاری گر تولید و اجرای سازه های بینظیری از شیشه های دست ساز در نورگیرها و اسکای لایتها شده است که در معماری نوین جایگاه خاصی یافته است .

اجرای سازه های استین گلس نیاز به محاسبات و نقشه های سازه ای دارد که می بایست با نرم افزارهایی همچونSAP , ETABS , FORMIAN انجام شود و به تایید مهندسین سازه رسیده باشد زیرا این سازه ها بخشی از سازه ساختمان بوده و چنانچه بدون در نظر گرفتن اصول مهندسی انجام شود پروژه را دچار مشکل و آسیب می کند.انجام چنین اموری توسط افراد متخصص و با تجربه انجام میگیرد که خانم مهندس توتزاری تیم مجموعه خود را بر این اساس چیده تا گروه کاملی از مهندسی و اجرا در آرچی تاج گرد هم بیاید .

حضور شخص ایشان در زمان انجام پروژه باعث نظارت کامل بر پروسه تولید و دیتیلهای اجرایی طرح می شود . مواردی که اگر به درستی انجام نشود می تواند پروژه را در شرایط ناخوشایند قرار دهد و از کیفیت آن بکاهد . پایبند بودن به اصول ساخت استیند گلس به صورت فنی و با حفظ اصالت آن از مواردی است که خانم توتزاری بدلیل گذراندن دوره در ایتالیا و تحقیق و بررسی کامل این هنر در اروپا به شدت به آن تاکید داشته و در آموزشهای خود به شاگردان نیز این مهم را در نظر دارند .

سقف کاذب شیشه ای

این هنرمند استیندگلس با ۱۵ سال فعالیت مستمر خود در تولید شیشه های تزیینی ساختمانی تبدیل به بانویی کارآفرین شده است که هر روز قدمی در اعتلای هنر–صنعت شیشه گری برداشته و با ایجاد کارعلاوه بر حمایت تولید ملی توانسته آثاری از میراث هنری را خلق نماید که تا قرنها بر پیکره معماری ایران پابرجاست .