parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

سبک فرانسوی در دکوراسیون داخلی چه وِیژگی هایی دارد؟ – ایراچی اولین مجری گنبد استین گلاس
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

سبک فرانسوی در دکوراسیون داخلی چه وِیژگی هایی دارد؟

بوسیله مهر ۳۰, ۱۳۹۸مقالات

سبک فرانسوی در دکوراسیون داخلی

سبک فرانسوی در دکوراسیون داخلی یکی از سبک های گران قیمت می باشد. در این سبک از مبلمات تا لوازم تزیینی کوچک از نوع بسیار شیک با هزینه های بالا استفاده می شود.

سبک فرانسوی در دکوراسیون داخلیپارچه ها در سبک فرانسوی

در سبک فرانسوی از پارچه های بسیاری استفاده می شود. این پارچه ها شامل پارچه ها از جنس مخمل و بروکاد می باشد.

طراحی داخلی در سبک فرانسوی

در این سبک از گچ بری، پتینه کاری و حاشیه های تزیینی با طرح گل استفاده می شود.در طراحی داخلی سبک فرانسوی علاوه بر گچبری از آینه کاری نیز استفاده می شود همچنین از نقاشی هایی در قاب های طلایی یا نقره ای برای تزیین دیوار استفاده می شود.

در این سبک پوشش دیوار ها با رنگ های مات و یا نیمه مات می باشد. البته باید گفت که در این سبک بیشتر از کاغذ دیواری استفاده می شود.

پوشش کف در این سبک از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا کفپوش ها در این سبک از متریال های لمینت، پارکت، گرانیت سرامیکی براق و سنگ های صیقلی انتخاب می شوند.

نورپردازی

برای نورپردازی در این سبک از آویزهای ساخته شده با شمعدان و آویز های کریستالی استفاده می شود.البته برای نورپردازی به سبک فرانسوی باید فضای داخلی به اندازه کافی بزرگ باشد و سقف بلندی داشته باشد تا بتوان لوستر های بزرگ کریستالی را در آن نصب کرد. کریستال یکی از اصلی ترین المان های دکوراتیو دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی می باشد.

مبلمان در سبک فرانسوی

در این سبک باید مبلمان خاص از متریال چوب و فلز با پایه ها و پشتی های خاص انتخاب کرد.مبلمان باید اشکال مختلف و خاص داشته باشند. میز جلو مبلی مورد استفاده در این سبک باید پایه های نازک و گرد داشته باشد.

سعی کنید در این سبک تمام قطعات مبلمان خود را یک رنگ انتخاب کنید. مهم ترین نکتع در آن هماهنگی می باشد.

رنگ در سبک فرانسوی

در این سبک الویت انتخاب رنگ  با رنگ های پاستل و کم رنگ می باشد. معمولا در جاهای معمولی از رنگ سفید عاجی استفاده می شود. می توانید این رنگ سفید عاجی را با رنگ هایی چون بنفش، زمردی، سبز خاکستری، آبی روشن، آبی و نقره ای ترکیب کنید.

سبک فرانسوی در دکوراسیون داخلیالمان های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

در این سبک از المان ها و وسایل دکورایتو و تزیینی نظیر مجسمه ها، کاشی های حکاکی شده گلدان هایی با گل های معطر استفاده می شود.

دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک فرانسوی

لوکس بودن یکی از ویژگی های بارز سبک فرانسوی می باشد. در اتاق نشیمین به این سبک بهتر است یک مبل کوچک، یک میز گرد و یک شومینه (بهتر است روی شومینه شمعدان و قاب عکس های خود را قرار دهید.) قرار بگیرد.

همچنین می توانید میزهای کوچکی را در این اتاق قرار دهید و روی آن ها ظروف چینی و دکوراتیو خود را قرار دهید.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید