parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

آشنایی با سبک دکوراسیون ساحلی – اولین و بزرگترین مجری گنبد شیشه ای استین گلاس در ایران - ایراچی
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

آشنایی با سبک دکوراسیون ساحلی

بوسیله فروردین ۱۷, ۱۳۹۹مقالات

سبک دکوراسیون ساحلی با الهام از طبیعت ساحل و دریا، فضایی آرامش بخش و دوست داشتنی را در داخل خانه به وجود می آورد. سبک ساحلی مناسب است که شما مانند سطوح بدون سر و صدا، طعم و ماندگی دریایی، و لذت بردن از پوشش طبیعی با نور لومن سنج طراحی خود را آغاز کنید.

این سبک از دکوراسیون داخلی القا کننده حس آرامش، فراغت، هم جواری با ساحل و دریا و احساس راحتی است. امروزه از این سبک دکوراسیون داخلی برای خانه و فضا های دور از اقیانوس و ساحل نیز استفاده می شود و عناصر دکوراتیو مدرن متناسب با این سبک نیز برای خانه های امروزی طراحی و ارائه شده است.

دکوراسیون ساحلی یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار بین مردم جهان به حساب می آید. این نوع دکوراسیون به غیر از ویلاهای ساحلی، در خانه های مدرن شهری نیز اجرا می شود که در ادامه این مطلب، با ویژگی های آن آشنا خواهید شد، پس با ما همراه باشید.

ویژگی های سبک دکوراسیون ساحلی

نور طبیعی

آشنایی با سبک دکوراسیون ساحلی

لذت قدم زدن در ساحل، زیر نور گرم خورشید تکمیل می شود، پس نور طبیعی نقش بسیار مهمی در سبک دکوراسیون ساحلی دارد. به یاد داشته باشید هیچ منبع نوری مانند نور خورشید نمی تواند فضای دلباز و گرمی را در فضای خانه به وجود آورد. بنابراین پنجره های بزرگ و درهای شیشه ای بهترین گزینه برای ورود این عامل به محیط می باشند. به‌طور کلی، نباید جلوی ورود نور طبیعی به درون اتاق‌ها را گرفت. با انتخاب درست متریال و لوازم، جلوه‌ای چشم‌نواز به محیط ببخشید.

مبلمان

برای حفظ آرامش موجود در سبک ساحلی باید از مبلمان راحتی استفاده شود. مبلمان دست‌ساز ساخته شده از الوار و چوب‌های زیبا، می‌تواند گرما را به خانه ساحلی شما بیاورد. همچنین بهتر است این مبلمان راحتی از مواد و مصالحی ساخته شده باشند که تداعی کننده ساحل و دریا باشند. بنابراین با این تعریف، مبلمان و وسایلی که از پارچه های طبیعی و مصالح ارگانیک مانند حصیر و چوب خیزران ساخته شده اند، بهترین گزینه برای این سبک هستند. همچنین استفاده درست از رنگ‌ها هنگام خرید مبلمان، باعث ایجاد هماهنگی و آرامش در اتاق می‌شود.

چیدمان وسایل

ایده های طراحی داخلی به سبک ساحلی همه چیز در مورد آرامش کشیده شده است؛ یک طرح رنگی ساده و سبک که با مواد طبیعی و مقدار زیادی نور طبیعی تکمیل شده است، همه با یکدیگر همکاری می کنند تا به شما کمک کنند فضای ایجاد شده را به راحتی در اختیار داشته باشید. با در نظر گرفتن کارایی هر یک از مبلمان و وسایل، یکی از آن ها را به عنوان نقطه کانونی انتخاب کنید و دیگر وسایل را به نحوی به دور آن بچینید تا در رفت و آمد خللی ایجاد نشود.به طور خلاصه، درست مثل اینکه شما یک تعطیلات ساحلی برای استراحت می گذارید، این است که چگونه باید هر بار که وارد یک اتاق سبک ساحلی شوید احساس کنید

عناصر دکوراتیو

برای داشتن دکوراسیون ساحلی، انتخاب های مشخص و راحتی وجود دارد. شیشه هایی به رنگ آبی فیروزه ای، المان هایی از جنس حصیر، وسیله های چوبی به رنگ چوب های خام و یا سفید رنگ در مرحله اول و المان های ساحلی مانند شن و ماسه، صدف و موجودات دریایی خشک شده تزئینی، لنگر، سکان کشتی و کشتی های قدیمی، همگی از منابع الهام بسیار مناسب برای تزئین و دکور فضای مورد نظر می باشند. این عناصر باید در طبیعی ترین حالات ممکن باشند و مصنوعی بودن آن ها، تاثیر آن ها کم می کند.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید