parragraph

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس

استین گلاس در نورپردازی فضای داخلی – ایراچی اولین مجری گنبد استین گلاس در ایران
با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شد.

تاثیر استین گلاس در نورپردازی فضای داخلی

بوسیله آذر ۹, ۱۳۹۸مقالات

شیشه یکی از متریال های رایج در ساخت درب و پنجره می باشد. از این رو به دلیل شفافیت شیشه ها برای اینکه از حریم شخصی حفاظت شود مجبور به نصب پرده هستیم. پرده ها مانع رسیدن نور طبیعی به فضای داخلی می شود. نور در فضا و نورپردازی از موضوعات مهم در دکوراسیون و طراحی داخلی می باشد.

نورپوردازی مناسب باعث دلبازی خانه و تاثیر مستقیم در روحیه ی افراد دارد. خانه هایی که تاریک هستند و از نور طبیعی بهره نمی برند افراد ساکن آن دچار افسردگی می شوند. همچنین نور مناسب در فضای داخلی باعث بزرگتر دیده شدن فضای داخلی خانه می شود.

در نتیجه می توان گفت که نورپردازی در دکوراسیون داخلی یکی از عوامل مهم می باشد. با توجه به این امر می خواهیم به یکی از ویژگی های مهم شیشه های استین گلاس در نورپردازی فضای داخلی اشاره کنیم. پس با ما همراه باشید…

استین گلاس در نورپردازی فضای داخلینقش استین گلاس در نورپردازی فضای داخلی

شیشه های استین گلاس نوعی شیشه های تزئینی هستند که در ساخت انواع المان های دکوراتیو و سازه های تزئینی برای نمای بیرونی کاربرد دارند.

این شیشه های تزئینی علاوه بر دکوراتیو بودن عملکرد کاربردی و کارآیی ویژه در دکوراسیون داخلی دارند که همین ویژگی سبب تمایز این شیشه در برابر شیشه های تزئینی دیگر می شود.

شیشه های استین گلاس از تکه شیشه های رنگی و مقاوم که باعث کاهش مصرف انرژی می شود، تشکیل شده است. شیشه های استین گلاس مقاوم در برابر حرارت می باشد. اما علاوه بر این ها شاید تصور کنید که استین گلاس به دلیل اینکه  از شیشه های رنگی تشکیل شده است باعث تاریک شدن فضای داخلی می شود اما این دقیقا برعکس می باشد. شیشه های استین گلاس نور طبیعی و سفید را از خود عبور می دهد و باعث منتشر شدن نورهای رنگی در فضای داخلی می باشد.

استین گلاس در نورپردازی فضای داخلینور های رنگی که باعث دلباز شدن فضا و زیبایی خیره کننده ای می شود. همچنین قابل ذکر است که شیشه های استین گلاس به گونه ای هستند که می تواند حریم شخضی را حفظ کنند و شما می توانید پرده ها را با خیال آسوده کنار بزنید و بدون هیچ نگرانی از نور طبعی در فضای داخلی بهره ببرید .

برای مشاهده پنجره های استین گلاس ساخته شده توسط مجموعه ایراچی اینجا کلیک کنید.

علاوه بر پنجره های استین گلاس که در نورپردازی دکوراسیون داخلی تاثیر می گذارد موارد دیگری نیز موجود می باشند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

استین گلاس در نورپردازی فضای داخلینورگیر های سقفی استین گلاس

نورگیر های استیند گلس نسل جدید از نورگیر های شیشه ای می باشند که برای منازلی کاربرد دارد که فاقد پنجره می باشند. با نصب نورگیر های استین گلاس می توانند از نور طبیعی در فضای داخلی بهره ببرند و همچنین به زیبایی دکوراسیون خود بیفزایند چرا که این نورگیر ها نورهای رنگی را در فضا منتشر می کنند.

دیوارپوش های بک لایت استیند گلس

این نوع از دیوارپوش ها یکی از انواع جدید دیوارپوش های شیشه ای می باشند که می توان از آن برای تزئین دیوار استفاده کرد. البته علاوه بر اینکه باعث تزئین دیوار می شوند با نصب چراغ هایی در پشت آن ها حین نصب می توانید شب ها از نورهای رنگی که از آن هنگام روشن کردن چراغ ها منتشر می شود لذت ببرید.

ztootzari

درباره ztootzari

نظرتان را بگویید